Рік тому 44 радіоаматори з різних куточків нашої області зібрались в обласному центрі і результатом зібрання стало заснування нашого клубу – ГО РКО. 20 жовтня 2015 року громадська організація «Радіоклуб Кіровоградської області» була офіційно зареєстрована в органах юстиції і набула статусу юридичної особи.
Пройшов рік. 12.11.2016 р. ми знову зібралися в приміщені нашого клубу, щоб підвести підсумки існування і роботи нашої організації. Вже не 44 – які були присутні на установчих зборах, а 301 радіоаматор області є членом громадської організації «Радіоклуб Кіровоградської області». Офіційно на зборах був представлений 181 член клубу.
Із звітом про проведену роботу виступив голова ГО РКО Баланюк М.Г. (UT5VQ). Були висвітлені питання організаційного плану: виготовлення і отримання посвідчень члена клубу, створення відокремлених підрозділів та інше.
Велику увагу було приділено відродженню дипломної програми «Ятрань», а також створено і запущено програми «Перемога»(«Перемога 71»); «Річниця клубу ГО РКО». Тричі за рік були проведені дні активності в яких взяла участь переважна більшість членів клубу.
На колективній радіостанції ГО РКО – UT4VWA були встановлені антени і вона знову зазвучала в ефірі. Команда «колективки» прийняла участь в міжнародних змаганнях на УКХ «Польовий день». Надалі планується активна участь в різного роду контестах, виїзди по програмі «Флора Фауна України».
Внесені і зтверджені зміни в джерела фінансування ГО РКО та принято бюджет на 2017 рік.
Розпочато і буде продовжено ремонт приміщення клубу та удосконалення антенного господарства UT4VWA.
Було розглянуто цілий ряд інших питань, як по підсумках за рік так і на най блищу перспективу. Це і поїздки по районах, відокремлених підрозділах, та розробка положення «Першості області по радіозв’язку на КХ». Організаційні питання — вдосконалення управління організацією.
В цілому збори пройшли , як кажуть, на одному подиху. Всі виступаючі оцінили роботу Ради клубу і його Голови – задовільно.
Залишається одне: побажати Раді клубу і Голові в наступному році виконати всі намічені плани і поставлені задачі!

73! UR5VAA

prezidiya_krrc_12-11-2016

ur5vaa

Больше фотографий Смотрим здесь.

Добавить комментарий

Яндекс.Метрика